W mroźną i śnieżną, lutową noc, młody rolnik z woj. podkarpackiego odśnieżył drogę. Dzięki niemu karetka pogotowia dojechała do chorego pacjenta.

Zespół Ratownictwa Medycznego z Radymna w powiecie jarosławskim został wezwany do miejscowości Nienowice (woj. podkarpackie). Karetka nie była w stanie dojechać do pacjenta, ponieważ droga była nieprzejezdna z powodu sporych opadów śniegu. Całą sytuację obserwował Pan Piotr, młody rolnik w środku nocy odśnieżył drogę karetce pogotowia, starym, zdezelowanym, własnoręcznie wykonanym pługiem. Sprawa została nagłośniona przez tv Polsat, zorganizowana została internetowa zbiórka pieniędzy na nowy sprzęt.

Od razu podjęliśmy decyzję, że w tej sytuacji pomożemy i wesprzemy akcję nowym pługiem z naszej oferty. Od lat wspieramy lokalne społeczności i w ten sposób pokazujemy, że prowadzimy biznes, w poczuciu odpowiedzialności za klienta, pracownika, społeczeństwo i środowisko. Liczymy, że pług będzie dobrze służył mieszkańcom gminy, a drogi będą utrzymane i przejezdne, zwłaszcza dla służb ratujących zdrowie i życie ludzi.

Zadaj pytanie