Dwudniowe spotkanie (08-09 marca) branży komunalnej w Kielcach było doskonałą okazją do prezentacji naszej oferty maszyn do letniego i zimowego utrzymania dróg.

Tegoroczne targi przyciągnęły ponad 60 wystawców – liderów branży komunalnej, którzy prezentowali najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie utrzymania dróg oraz gospodarowania odpadami.

Zwiedzający mogli zapoznać się z naszymi najnowszymi i najbardziej popularnymi rozwiązaniami w ofercie maszyn komunalnych.

Przedstawiciele samorządów oraz firm działających w zakresie gospodarki komunalnej mogli z bliska przyjrzeć się posypywarce IceSTORM 500 oraz IceSTORM e80, a także sprawdzić naszą ofertę pługów, ramion wysięgnikowych i głowic roboczych.

Maszyny komunalne SaMASZ zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach użytkowników z uwzględnieniem najnowszych technologii i trendów.

W swojej ofercie posiadamy ponad 150 modeli maszyn do letniego i zimowego utrzymania dróg (ramiona wysięgnikowe, kosiarki bijakowe, głowice robocze, pługi odśnieżne, posypywarki i zamiatarki). Niezawodne i wszechstronne zapewniają wydajną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach

Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać w Kielcach. Do zobaczenia za rok!

Zadaj pytanie