W swojej ofercie posiadamy ponad 150 modeli maszyn do letniego i zimowego utrzymania dróg (ramiona wysięgnikowe, kosiarki bijakowe, głowice robocze, pługi odśnieżne, posypywarki i zamiatarki).

Maszyny komunalne SaMASZ zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach użytkowników z uwzględnieniem najnowszych technologii i trendów. Niezawodne i wszechstronne zapewniają wydajną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Szeroka oferta maszyn umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Prosta obsługa, wygoda użytkowania i łatwość konfiguracji zwiększają komfort pracy. Maszyny spełniają najwyższe standardy jakościowe. Skutecznie działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wysoko oceniana przez klientów dostępność części zamiennych powodują, że SaMASZ jest niezawodnym partnerem wielu firm komunalnych, instytucji i spółek odpowiedzialnych za utrzymanie czystości przestrzeni publicznej.

W dynamicznym rozwoju wspiera nas bliski kontakt z klientem. Prowadzimy partnerski dialog i jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możemy produkować nowoczesne maszyny, które nadążają za zmieniającymi się potrzebami, stając się tym samym niezastąpionym partnerem w pracy.

Posiadamy zagraniczne spółki:

Dlaczego warto nas wybrać?

Sprzedajemy maszyny do ponad 70 krajów, m.in. takich jak: Niemcy, Rosja, Łotwa, Finlandia, Irlandia, Turcja, Albania, Arabia Saudyjska, Japonia, Korea Południowa, Peru, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Algieria i wielu innych. Jesteśmy tym samym jednym z najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu. Dlatego wybierając maszyny SaMASZ, dokonujesz wyboru najlepszego z możliwych!

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań zadzwoń lub napisz, na pewno odpowiemy!

Zadaj pytanie