OLIMP – pług klasy ciężkiej

OLIMP to pług śnieżny skonstruowany z myślą o odśnieżaniu terenów górskich oraz powierzchni pokrytych ponadprzeciętną ilością śniegu. Mocna konstrukcja i duże gabaryty z łatwością radzą sobie z usuwaniem wysokich zasp śniegu. Model współpracuje z wieloma pojazdami komunalnymi i maszynami budowlanymi.

OLIMP
Swipe left / right
Pługi odśnieżne z serii Olimp są pługami klasy ciężkiej, skonstruowane specjalnie do pracy w najtrudniejszych warunkach. Doskonale spisują się w terenach górskich i wszędzie tam, gdzie występują ponad przeciętne opady śniegu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, wzmocnionej konstrukcji i dużych gabarytach Olimp sprawnie usuwa wysokie zaspy śniegu.
System ramek
Pług posiada możliwość agregowania praktycznie z każdym rodzajem pojazdu. Opatentowany system ramek pozwala na szybką wymianę zaczepu po odkręceniu tylko 8 śrub. Istnieje możliwość agregowania z wieloma pojazdami komunalnymi, typu MULTICAR, maszynami budowlanymi np. Big Avant, Kramer, Weidemann, JCB, Manitou.

OLIMP to pług klasy ciężkiej, który został skonstruowany z myślą o odśnieżaniu terenów górskich oraz powierzchni pokrytych ponadprzeciętną ilością śniegu. Mocna konstrukcja i duże gabaryty z łatwością radzą sobie z usuwaniem wysokich zasp oraz pracą w nawet bardzo trudnych warunkach – zarówno terenowych, jak i atmosferycznych. Modele z serii OLIMP współpracują z wieloma pojazdami komunalnymi i maszynami budowlanymi, dzięki czemu cechują się uniwersalnością, a co za tym idzie – ogromną funkcjonalnością.

Najważniejsze cechy pługów z serii OLIMP

Pługi odśnieżne z serii OLIMP wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz trwałością materiałów, z których zostały zbudowane. Dzięki temu są to produkty niezawodne i wytrzymałe, które mogą służyć przez wiele lat nawet przy intensywnym użytkowaniu, a dodatkowo są one dostępne w kilku wersjach do wyboru.

Jeśli jednak szukasz jeszcze bardziej wszechstronnych sprzętów, sprawdź naszą ofertę pługów wirnikowych. Nie jesteś pewien, który model sprawdzi się w Twoim przypadku? Zapraszamy do kontaktu – wszystkim Klientom służymy profesjonalnym wsparciem przy wyborze.

Zadaj pytanie