SMART – pług super lekki

Pług Smart zaprojektowano z myślą o odśnieżaniu terenów miejskich. 30-stopniowy kąt natarcia lemiesza o odpowiednio zaokrąglonej listwie zgarniającej zapewnia doskonałe efekty na chodnikach, bocznych drogach i parkingach. Idealny do ciągników małej mocy, pojazdów komunalnych i ładowarek.

SMART
Swipe left / right
Pługi Smart klasy super lekkiej zostały zaprojektowane do zimowego utrzymania terenów miejskich. Mała masa własna pozwala na szerokie zastosowanie z ciągnikami małej mocy, ładowarkami i pojazdami komunalnymi.
Ze względu na różnorodny zestaw szerokości roboczych pozwala on na oczyszczanie chodników, małych bocznych dróg, placów oraz parkingów.Pług serii Smart zapewnia także wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Dba o to sprężynowy bezpiecznik najazdowy, który podczas najechania na przeszkodę umożliwia pochylenie się lemiesza, zapewniając stabilność.Wśród korzyści należy jeszcze wymienić intuicyjne sterowanie. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka skuteczność odśnieżania poprzez zastosowanie 30-stopniowego kąta natarcia lemiesza. Dodatkowo pług nie rysuje odśnieżanych nawierzchni, ponieważ listwa zgarniająca została odpowiednio zaokrąglona, a jej wykonanie ze stali trudnościeralnej zapewnia trwałość na długie lata. Małe rozmiary sprzętu powodują, że może dotrzeć do miejsc niedostępnych dla maszyn o większych gabarytach
Zadaj pytanie