Frezarka do pni

Prezentowana frezarka do pni po wyrębie to urządzenie współpracujące z ramionami wysięgnikowymi KWT i CAMEL. Narzędzie umożliwia sprawne usunięcie korzeni wyciętych drzew. 16 noży z końcówkami z węglika spiekanego zapewnia wysoką skuteczność bez względu na rozmiar usuwanego pnia i korzenia. Średnica koła roboczego wynosząca 40 cm zwiększa wydajność urządzenia.

FP
Swipe left / right


Dla sprawnego uporządkowania terenu


Frezowanie pni poniżej linii gruntu polega na mechanicznym usunięciu pnia poprzez rozdrabnianie i mielenie pozostałości po drzewie na trociny. Proponowane urządzenie z łatwością poradzi sobie z usunięciem głównych korzeni i usunięciem części nadziemnej ściętego drzewa. Przy jej użyciu bez większego kłopotu zajmiesz się uporządkowaniem terenu po wycince i przygotowaniem go do uprawy czy zagospodarowania. Urządzenie nie narusza przy tym znacząco struktury gleby.

Frezarki dostępne w naszej ofercie odznaczają się poręcznością i łatwą obsługą. Lekka, choć wytrzymała konstrukcja jest wygodna w transporcie i umożliwia jednoosobową obsługę. Wykonana ze stali nierdzewnej charakteryzuje się odpornością na korozję, dzięki temu mogą skutecznie pracować w każdych warunkach atmosferycznych bez ryzyka pojawienia się rdzy.

Urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych i posesjach prywatnych, jak i jako element wyposażenia spółek komunalnych, urzędów gmin i miast, a także firm transportowych i usługodawców w zakresie porządkowania placów i ulic.


  • zaprojektowana do usuwania pni wyciętych drzew
  • wysoka żywotność i wytrzymałość głowicy zapewniona dzięki nożom z końcówkami z węglika spiekanego
  • średnica koła roboczego wynosi 40 cm
  • wysoka wydajność
  • wyjątkowo korzystny wskaźnik koszty / wydajność
  • jednoosobowa obsługa
Zadaj pytanie