Odmularka

Odmularka przeznaczona do kosiarek wysięgnikowych służy do udrażniania rowów melioracyjnych, usuwania mułu, roślin oraz piasku naniesionego przez wodę. Głowica umożliwia wygodne i sprawne prowadzenie przydrożnych prac porządkowo-pielęgnacyjnych rowów o dowolnej szerokości i głębokości. Urządzenie przystosowane jest do współpracy z ramionami wysięgnikowymi KWT oraz Camel. Istnieje możliwość zaadaptowania odmularki do innego ramienia wysięgnikowego posiadającego taką samą płytę mocowania.

OR 080
Swipe left / right


Zasada działania odmularki


Urządzenie składa się z nieruchomej ramy nośnej, który wraz z płytą montażową i ruchomą tarczą tnącą stanowią jeden element. Tarcza z nożami tnącymi osadzona jest na wale silnika przykręconego do ramy nośnej. Łatwy sposób mocowania pozwala na szybkie podłączenie urządzenia do ciągnika. Dodatkowo montaż do ramienia nośnego ustawiając osłonę w prawo od pojazdu sprawia, że wyrzut szlamu kierowany jest jak najdalej od ciągnika.

Konstrukcja odmularki umożliwia wykonywanie prac w miejscach trudno dostępnych, takich jak przydrożne rowy czy rowy melioracyjne z barierkami ochronnymi. Urządzenie można z powodzeniem zamontować na wysięgniku ciągnika lub innego pojazdu. Możliwość sterowania głowicą z kabiny czyni pracę sprawną, wydajną i wygodą, a montaż odmularki z przodu pojazdu daje operatorowi możliwość pełnej obserwacji pracy ramienia i głowicy roboczej, zwiększając kontrolę i bezpieczeństwo procesu.

  • służy do czyszczenia rowów melioracyjnych z mułu, roślin oraz naniesionego przez wodę piasku i drobnych osadów dennych
  • regulacja odległości wyrzutu
  • zapewnia idealne kopiowanie terenu
  • prosta w obsłudze oraz wygodna w użytkowaniu
Zadaj pytanie