Mulczery

Mulczery dostępne w ofercie to urządzenia służące do mulczowania trawy, ścinania chwastów i zarośli. Ten rodzaj głowicy do kosiarek wysięgnikowych klasy lekkiej odznacza się niewielką masą poprawiającą komfort pracy. Mamy przyjemność zaprezentować wydajne urządzenia hydrauliczne w wielu opcjach różniących się między innymi szerokością roboczą, średnicą wału bijakowego czy liczbą noży. Wszystko po to, aby maksymalnie dopasować parametry i specyfikację urządzenia do potrzeb naszych klientów.

LAMA
Swipe left / right
 

Wydajne kosiarki bijakowe

Zadaniem mulczera  jest rozdrobnienie trawy, gałęzi i krzewów, których maksymalna średnica wynosi 5 cm. Wysoka jakość wykonania i klasa zastosowanych materiałów zapewniają nożom trwałość. Bez względu na intensywność eksploatacji ostrza nie tępią się. Antykorozyjny materiał umożliwia wydajną pracę w każdych warunkach. Ten rodzaj kosiarki bijakowej z powodzeniem stosuje się nie tylko na gruntach leśnych i rolniczych, ale też miejskich terenach zielonych, w tym pobocznych dróg, rowów przydrożnych oraz skarp. Urządzenie kosi, rozdrabnia i równomiernie rozrzuca trawę, zapewniając glebie korzyści z naturalnego pokosu.

Wyposażenie standardowe

W zależności od modelu urządzenie może posiadać od 20 do 30 noży mocowanych na szeklach. Silnik zamontowany na głowicy umożliwia dokładniejsze dokaszanie dna rowu, a płyta mocująca z tyłu maszyny przekłada się na większą stabilność podczas sterowania. Zapewnia jednocześnie mechaniczny przesuw głowicy w poziomie. Urządzenie posiada płaszcz zewnętrzny ze stali trudnościeralnej oraz barierkę ochronną głowicy.  
Zalety
  • większa manewrowość głowicy dzięki silnikowi zamontowanemu na głowicy
  • wyższa stabilność podczas sterowania dzięki płycie mocującej z tyłu maszyny
  • umiejscowienie płyty mocującej umożliwia mechaniczny przesuw głowicy w poziomie
  • barierka ochronna głowicy
Zadaj pytanie