Zamiatarka MOP 120, 140, 160 i 200

Zamiatarka przeznaczona jest do zamiatania z jednoczesnym zbieraniem śmieci z takich powierzchni jak: drogi, place i chodniki pokryte asfaltem, betonem lub kostką brukową.

MOP
Swipe left / right

Zamiatarka MOP 120, 140, 160 i 200

Model zamiatarki MOP dostępny jest w 4 wersjach różniących się parametrami. Oferujemy urządzenia o szerokości roboczej 120, 140, 160 i 200 m oraz o obrotach szczotki od 140 do 160 obrotów na minutę. Zamiatarka to maszyna tylno-czołowa napędzana hydraulicznie. Przeznaczona do współpracy z ciągnikami rolniczymi, pojazdami komunalnymi oraz samochodami specjalistycznymi. Dzięki opatentowanemu systemowi ramek mocujących modele można mocować do ładowarek takich, jak Kramer, Manitou, JCB, Schaffer, Avant i Weidemann, a także ładowaczach Quicke, John Deere czy Hydramet. Zamiatarka ciągnikowa MOP wykazuje dużą skuteczność podczas realizacji prac związanych z zamiataniem nieczystości, w tym błota, gliny i ziemi na drogi asfaltowe przez pojazdy wyjeżdżające z dróg nieutwardzonych. Dzięki temu z powodzeniem stosowane są w pobliżu placów budowy oraz wszędzie tam, gdzie odbywa się ruch z nieutwardzonych dróg polnych w kierunku dróg gminnych i powiatowych. Maszyny są zabezpieczone przed korozją. Urządzenia pokryte przy zastosowaniu nowoczesnej kataforetycznej metody malowania KTL wykazują dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dodatkowe wyposażenie

Istnieje możliwość wyposażenia zamiatarki w dodatkowe elementy zwiększające jej funkcjonalność i zakres zastosowań. Wśród produktów dodatkowych znajduje się boczna szczotka umożliwiająca dokładne zamiecenie przestrzeni przy krawężniku chodnika, system zraszający, ramki mocujące oraz system kopiowania terenu z kołem kopiującym.
Zadaj pytanie