AlpS Up – pług klasy ciężkiej

AlpsUp to seria pługów przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Dzięki możliwości zawieszenia na płycie czołowej PN-EN 15432 TYP F1 (DIN 76060 TYP A) dowolnego pojazdu ciężarowego cieszą się wszechstronnością zastosowań. Wykorzystywane do odśnieżania terenów o trudnych warunkach i dużych nierównościach. Sprawdzają się również na budowie do utwardzania nawierzchni.

AlpS Up
Swipe left / right
Główne zalety
  • Przeznaczenie do pracy w trudnych warunkach
  • Wielostronność zastosowań dzięki możliwości zawieszenia na płycie czołowej PN-EN 15432 typ F1 (DIN 76060 Typ A) dowolnego samochodu ciężarowego
  • AlpS Up - oznacza, że pług nie ma własnej hydrauliki do sterowania - hydraulikę musi posiadać pojazd - po winien posiadać dwie pary przyłączy hydraulicznych
  • AlpS Up H - literka H oznacza, że pług posiada własną hydraulikę - i może działać niezależnie.

AlpS Up to seria pługów klasy ciężkiej przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Dzięki możliwości zawieszenia na płycie czołowej PN-EN 15432 TYP F1 (DIN 76060 TYP A) dowolnego pojazdu ciężarowego urządzenia te cieszą się wszechstronnością zastosowań nie tylko podczas zimowych, śnieżnych i mroźnych miesięcy.

Choć w szczególności wykorzystywane są one do odśnieżania terenów o trudnych warunkach i dużych nierównościach, pługi AlpS Up sprawdzają się również na budowie do utwardzania nawierzchni. Taka wszechstronność pozwala na oszczędność czasu i kosztów, ponieważ nie ma konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt w firmie.

Różne warianty modeli z serii AlpS Up

Choć pługi z serii AlpS Up nie mają własnej hydrauliki do sterowania, mogą zostać one dodatkowo wyposażone w układ hydrauliczny z pompą oleju, a także inne praktyczne elementy. Co więcej, maszyny komunalne tego typu występują w kilku wariantach, dzięki czemu można dostosować ich specyfikację (np. szerokość roboczą i transportową czy też wysokość odkładnicy) do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Potrzebujesz pomocy przy wyborze? Zapraszamy do kontaktu – wszystkim naszym Klientom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i fachowe doradztwo.

Zadaj pytanie