Serwis firmowy SaMASZ wykonuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Zakres naszych usług obejmuje też przeglądy okresowe oraz konserwacje maszyn. Zgłoszenia serwisowe przyjmowane są telefonicznie lub e-mailowo przez Dział Serwisu. Każde zgłoszenie rejestrowane jest w książce serwisowej, a z każdej naprawy sporządzany jest protokół.

Po zakończeniu sezonu szczegółowo analizujemy rodzaje i częstotliwość awarii dla poprawy jakości, trwałości naszych maszyn oraz ich podzespołów. Ponadto nasz Serwis:

Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych Klientów, aby ich maszyny były sprawne i gotowe do pracy w jak najkrótszym czasie. Dlatego też wszelkie naprawy, serwisy czy przeglądy techniczne są przeprowadzane sprawnie i terminowo – bez zbędnych opóźnień.

Profesjonalna obsługa i oryginalne części zamienne

W naszym Serwisie dbamy też o indywidualne podejście do każdego Klienta, zapewniając mu fachową obsługę i opiekę na każdym etapie współpracy. Wiemy bowiem, że każdy ma swoje określone potrzeby i wymagania, dlatego wychodzimy im naprzeciw, oferując optymalnie dopasowane rozwiązania. Podczas napraw z kolei korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, które gwarantują:

Użycie oryginalnych części gwarantuje, że maszyna będzie działać bezawaryjnie i przez bardzo długi czas – tak jak przewidział to producent.

Numer alarmowy: 798 931 931

Numer jest czynny cały rok, 7 dni w tygodniu w godzinach:

6.00 - 22.00

Okres gwarancyjny

W zależności od potrzeb Klienta jesteśmy w stanie dostosować długość okresu gwarancyjnego do wymagań. Minimalny okres gwarancji to 12 miesięcy. Współpraca z Serwisem SaMASZ daje również możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa technicznego. Nasi eksperci są do dyspozycji Klientów, aby pomóc im dobrać odpowiednią maszynę do ich potrzeb oraz doradzić w kwestiach eksploatacji czy konserwacji sprzętu. Taka współpraca pozwala uniknąć błędów przy wyborze maszyn oraz przedłużyć ich żywotność.

NIE RYZYKUJ! Tylko korzystanie z oryginalnych części zamiennych pozwala na zachowanie gwarancji!

Zadaj pytanie