SaMASZ, jako jedyna polska firma w swojej branży, z dumą ogłasza swoje członkostwo w prestiżowych stowarzyszeniach AEF oraz VDMA.

Stowarzyszenie AEF specjalizuje się w certyfikacji maszyn rolniczych w ramach systemu ISOBUS. AEF (Fundacja Elektroniki Przemysłu Rolniczego) jest rodzajem międzynarodowego partnerstwa pomiędzy producentami maszyn rolniczych. Certyfikat AEF stanowi potwierdzenie zgodności urządzenia lub modułu z określonymi standardami komunikacji ISOBUS, co oznacza, że są one kompatybilne i interoperacyjne z innymi urządzeniami ISOBUS. Dzięki temu rolnicy mogą łatwo łączyć różne urządzenia i intuicyjnie korzystać z nich w swojej codziennej pracy. Zestaw kosiarek tylnych SaMASZ KDD 911 STH ISOBUS otrzymał certyfikat ISOBUS.

SaMASZ jest także członkiem Stowarzyszenia Przemysłu Inżynierii Mechanicznej – VDMA, niemieckiej organizacji zrzeszającej ponad 3600 firm europejskich specjalizujących się w inżynierii mechanicznej i instalacyjnej.

Warto podkreślić, że firma SaMASZ to nie tylko lider w branży maszyn rolniczych, ale także jedyny przedstawiciel Polski należący do stowarzyszeń AEF oraz VDMA. To dowód na światowy prestiż i uznanie, jakim cieszy się firma SaMASZ w międzynarodowym środowisku rolniczym.

Zadaj pytanie